پارک ملی آنتالیا درفاصله 92 کیلومتری از شهر قرار دارد و یکی اززیباترین و تاریخی ترین دیدنی های آنتالیا به شمار میرود .
این مکان شامل انواع گونه های جانوری و گیاهی زیبایی میباشد وعلت آبادانی و سرسبزی این پارک به خاطر وجود رودخانه پرآب و خروشان درنزدیکی آن است.
در کنار این پارک تنگه ی بزرگی وجود دارد که به موازات رودخانه بوده و عمق آن در بعضی ازمناطق به 500 متر نیز می رسد.رستورانهای موجود در کنار این تنگه با پخت و سرو غذاهای دریایی جلوه دیگری را به این منطقه بخشیده اند.
گردشگران میتوانند ازحیات وحش طبیعی و زیبا همچنین انواع گیاه های خاص این منطقه لذت ببرند چراکه قدم زدن و تماشای مناظر کم نظیر پارک ملی آنتالیا و هوای خنک کوهستانی همراه با نسیم دل انگیز تجربه ی بازدید ازاین مجموعه است که و رستوران ها و کافه های متعدد پس از گشت و گذار در این پارک با یک غذای خوشمزه و نوشیدنی خنک استوایی لذت این سفر را دوچندان خواهد کرد.
از پارک ملی این امکان را خواهید داشت تا به 2 منطقه دیگر نیز بروید. یکی از این مناطق شهر باستانی سلگه و کوههای dedeg  ددگل است که قله  dedegl  را با 2992 متر ارتفاع بعنوان بلندترین قله این کوهستان در خود جای داده است.
دیگر شهر مهم و باستانی  Pisidia پیسیدیا Alnkaya  آلتین کایا می باشد که در منطقه شمال غربی تنگه کوپرولو در پارک ملی قرار دارد.
دسترسی به این مکان از طریق جاده ای پیچ در پیچ ممکن می باشد.